X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

 

Hakkımızda

JUSHOST BİLİŞİM , 2018 yılında, internet tabanına yayılmak ve bu geniş ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firmalara kurumsal çözümler getirme amacıyla JUSHOST Tasarim adında kuruldu. Daha sona çalışmalarını büyüterek sadece tasarım alanında değil web hosting, reseller hosting, Kiralık sunucu, VDS sanal sunucu, ircd hosting, radyo hosting ve interaktif hizmetleri sizlere hizmet vermektedir. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal ya da kişisel hosting ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili firma olarak hizmetinizdeyiz...

 

Hızlı ve lider Müşteri Destek Servisimiz, Yurt içi ve yurt dışında yüksek performanslı güvenilir network bağlantılarımız, rakipsiz "yüksek kalite, düşük fiyat" politikamız ve daima en profesyonel hizmeti sunuyoruz.

 

Neden Biz ?

TEKNOLOJİ- En son donanım ve yazılım teknolojileri, tecrübeli Arge ekibi Bünyemizde çalışan sistem uzmanları ve yazılımcılar güncel teknolojileri yakından takip ederler. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi, güvenlik, altyapı ve gelişen teknolojilerin adaptasyonu için sürekli yeni çalışmalar yapılır. Tüm bu çalışmalar gözle görülür bir biçimde müşterilerimizin hizmetine sunulur.

 

DESTEK- Kaliteli, detaylı ve sıcak destek anlayışı. Hosting hizmetinin en önemli parçalarından birisi MÜŞTERİ DESTEĞİDİR. Jushost bu konuda ciddi çalışmalar yapmıştır. Bunun en belirgin örneği müşterilerimizin tüm işlemlerini kendi yapabileceği kontrol panelleri ve destek platformudur.

 

ESNEKLİK- Esnek ve hızlı çözüm geliştirme anlayışı. JUSHOST BİLİŞİM, Hosting platformlarını geliştirilmeye açık bir anlayış ile yönetir. Önceden belirlenmiş güvenlik politikalarına sadık kalarak ,müşterilerinin uygulamaları için özel çözüm platformları geliştirir ve oluşturur.

 


JUSHOST İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 
KERİM AKSANAOĞLU

Adres: ESENTEPE MAH. KESKİN KALEM SK. ARYA PLAZA NO: 17 İÇ KAPI NO: 2 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Vergi No: 0340457913

Vergi Daire: Zincirlikuyu

 


Top